ظرفیت و کار مجاز رشته طرح و ساخت EPC

بر اساس بخشنامه حاضر، حداكثر تعدادكار مجاز در دست اجراي دارندگان گواهي نامه صلاحيت طرح و ساخت صنعتي به صورت هم زمان دو كار تعيين ميشود. همچنين حداكثر ظرفيت ريالي هر كار براي دارندگان گواهينامه صلاحيت طرح و ساخت صنعتي در رسته هاي نوع يك ، ده برابر ظرفيت پايه يك در رشته پيمانكاري مربوطه و براي دارندگان گواهينامه هاي صلاحيت طرح و ساخت صنعتي در رسته نوع دو ، ده برابر ظرفيت پايه دو در رشته پيمانكاري مربوطه تعيين ميگردد. لازم به ذكر است حداكثر ظرفيت ريالي هر كار براي رسته اتوماسيون صنعتي، پنج برابر ظرفيت پيمانكاري رشته صنعت و معدن است . براي ارجاع كارهاي بيش از تعداد و مبالغ فوق ، موضوع در كارگروهي متشكل از نمايندگان دستگاه اجرايي ذيربط و انجمن تخصصي مربوطه و رييس امور نظام فني و اجرايي مطرح و اعلام نظر ميشود. از تاريخ ابلاغ اين بخشنامه ، ظرفيت شركتهايي كه بر اساس آيين نامه تشخيص صلاحيت پيمانكاران اجراي پروژههاي صنعتي به روش طرح و ساخت گواهي نامه صلاحيت دريافت كرده اند ، به شرح فوق اصلاح مي گردد.

لطفا جهت اخذ رتبه EPC ، با همکاران ما با شماره 26703035-(021) تماس بگیرید.

قابل ذکر است شرکت پارسیس یک شرکت خصوصی میباشد.تخصص ما اخذ رتبه یک و دو پیمانکاری و رتبه EPC یا رتبه طرح و ساخت در کمترین زمان ممکن میباشد.

لطفا صرفا در صورت درخواست اخذ رتبه یک پیمانکاری و رتبه دو پیمانکاری و رتبه EPC یا رتبه طرح و ساخت با همکاران ما با شماره 26703035-(021) تماس بگیرید.با افتخار،همکاران ما پاسخگوی شما هستند.تخصص ما اخذ رتبه یک و دو پیمانکاری و EPC در کمترین زمان ممکن میباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *