این روزها، توانایی سازمان ها در ارائه خدماتی مطمئن، توام با کارآیی، مفید و مداوم در بازارهای داخلی و بین المللی یک مزیت رقابتی موثر محسوب می شود و این رمز موفقیت سازمان هایی است که به دنبال اثبات تعهد به مشتریان خود هستند. شرکت پارسیس مفتخر است که در این راه با بهره گیری از دانش روز به ارائه خدمات خود می پردازد. شرکت پارسیس از بدو تاسیس خود، با بهره گیری از برترین کارشناسان عرصه های مهندسی ، به ارائه خدمات می پردازد.
شرکت پارسیس در ابتدا فعالیت خود رادر کشور در زمینه سیستمها آغاز نموده و با پشتوانه مستحکم علمی ، تجربی و بهره جوئی از همکاری کارشناسان مجرب ،کار آزموده و بهره گیری از علم اساتید مجرب دانشگاهی مبادرت به تشکیل این شرکت در زمینه تحقیق ، آموزش و طراحی پروژه های مرتبط با سیستمها و در جهت اخذ رتبه پیمانکاری ، اخذ رتبه مشاور و اخذ رتبه EPC نموده است و با توجه به اصل مشتری مداری و تکیه بر تجربیات ارزشمند و موفق خود آماده خدمت به جامعه مهندسی و پیمانکاری میباشد.
رسالت ما ارائه خدمات با کیفیت در سطح کشور و استفاده از روشهای نوین میباشد تا موجبات بالندگی سازمانها را فراهم آورد . خدمات مشاوره زمانی موجب تحقق سازمانها و فرهنگ حاکم بر آنها ، ارتقاء توان رقابتی ، سود آوری ،رضایت ذینفعان و رفع تنگناهای سازمانها میگردد که فرآیندهای سازمانی در غالب سیستمها ، بااستفاده از روشهای نوین و ابزارهای علمی متحول گردیده و کلیه سطوح ، در راس آن مدیریت ارشد با اعتقاد کامل پذیرای آن گردند .
این شرکت افتخار همکاری تنگاتنگ با شرکتهای معتبر پیمانکار و مشاور و همچنین شرکتهای EPC  را در تمامی استانها دارا میباشد .این شرکت با مشخص نمودن افق دید خود و همچنین با دارا بودن از خط مشی و اهداف کیفی، جدا از مقوله های انتفاعی سازمان سعی در ارائه خدمات با کیفیت ، هزینه مناسب و همچنین به روز آوری سطح علمی سازمانها به منظور کاهش فشارهای ناشی از کار بر سازمان و مدیریت و تحویل به موقع پروژه ها و کسب رضایت واعتماد مشتریان رادارد. لازم به ذکر است این شرکت با عضویت در مجامع و انجمن های مهندسی و تخصصی سعی درمشارکت فعالیت های مشاوره ای و آموزشی در سطح کشور نموده است.
روند رو به رشد تقاضا برای خدمات مشاوره ای از سوی سازمانهایی که مشتریان قبلی ما بوده اند باعث افتخار و اعتبار ماست.

قابل ذکر است شرکت پارسیس یک شرکت خصوصی میباشد.تخصص ما اخذ رتبه یک و دو پیمانکاری و رتبه EPC یا رتبه طرح و ساخت در کمترین زمان ممکن میباشد.

لطفا صرفا در صورت درخواست اخذ رتبه یک پیمانکاری و رتبه دو پیمانکاری و رتبه EPC یا رتبه طرح و ساخت با همکاران ما با شماره 26703035-(021) تماس بگیرید.با افتخار،همکاران ما پاسخگوی شما هستند.تخصص ما اخذ رتبه یک و دو پیمانکاری و EPC در کمترین زمان ممکن میباشد.